با اقساط 24 ماهه

رویاهات رو به واقعیت تبدیل کن

 

ثبت نام اقساطی

در بازاری که روزانه دستخوش تغییر و افزایش قیمت است پس‌انداز کردن راه‌حل مناسبی برای خرید نیست.

مزایای خرید اقساطی

خرید اقساطی، خریدی است که در آن خریدار بخش کمتری از پول کالا را به صورت نقدی پرداخت کرده و بعد متعهد می شود تا مابقی پول را در قسط ها یا فواصل زمانی مشخص، پرداخت نماید. امروزه با توجه به قیمت های بالایی که افراد باید برای خرید کالا و اجناس مورد نیاز خود پرداخت کنند، خرید به صورت نقدی با توجه به بزرگ شدن نیاز خانوار، در توان بیشتر افراد جامعه نیست. در بازاری که روزانه دستخوش تغییر و افزایش قیمت است پس‌ انداز کردن نیز راه‌ حل مناسبی برای خرید نیست. خرید قسطی هوشمندانه‌ می‌تواند یک تصمیم مالی سودآور برای شما باشد. چون:

ثبت نام اقساطی نینپو مارکت

کالای مورد نیازتان را در کوتاهترین زمان ممکن در اختیار داشته باشید:

تصور کنید همین امروز نیاز به خرید تلویزیون، فرش یا یکی دیگر از اقلام ضروری لوازم خانگی را دارید که نمی‌توانید برای تهیه‌ی آن زمانی را صرف پس‌انداز کردن کنید. فروشگاه نینپو مارکت با ایجاد شرایط خرید اقساطی به شما کمک می‌کند تا نسبت به خرید قسطی لوازم خانگی مورد نیاز خود اقدام کنید و کالای مورد نظر خود را در کوتاهترین زمان ممکن تهیه کنید.

به روز باشید:

بازار کالای دیجیتال همیشه در حال تغییر است و ماه به ماه محصولات جدیدی از برندهای فعال این حوزه مانند سامسونگ، اپل (آیفون) ارائه می‌شود. خرید اقساطی گوشی موبایل، تبلت، دوربین عکاسی یا کامپیوتر می‌تواند آخرین و به‌روز‌ترین مدل کالا را در اختیار شما قرار دهد.

ثبت نام اقساطی نینپو مارکت

استفاده ی همزمان از کالا:

با ثبت نام اقساطی این اجازه را به شما می ‌دهد تا مجبور نباشید همه حقوق ماهانه خود را خرج خرید یک موبایل، لپ‌ تاپ یا تبلت کنید و با کنار گذاشتن بخشی از حقوق‌ هر ماهتان، جنس مورد نیاز را خریداری می کنید. به این صورت که درحالی که دارید از آن کالا استفاده می‌کنید، بخش کمی از درآمد ماهانه ‌تان کسر خواهد شد.

امکان خرید اقساطی به صورت آنلاین:

با خرید اقساطی علاوه بر بالا رفتن قدرت خریدتان برای کالاهای گران ‌قیمت در شرایطی که بودجه لازم برای پرداخت نقدی و یکجای آن کالا ندارید، امکان خرید به هر دو صورت حضوری و آنلاین نیز فراهم است. برخلاف بسیاری از خرید های اقساطی که داشته اید، نینپومارکت شرایطی را فراهم کرده تا به صورت آنلاین نیز بتوانید کالای موردنظر خود را خریداری کنید. دیگر برای خرید اقساطی نیازی به مراجعه ی حضوری نیست.

ثبت نام اقساطی نینپو مارکت

یک مدل بالاتر را بخرید:

به پولی که برای خرید کنار گذاشته‌اید فکر نکنید. اگر لپ‌تاپی که در حال خرید آن هستید نیاز شما را برطرف نمی‌کند، فروشگاه نینپو مارکت آماده است تا به اندازه‌ی دلخواه شما در کار خرید لپ تاپ قسطی شما سهیم شود.در فروشگاه نینپو مارکت تلاش می‌‌کنیم تا شما را به خرید دلخواهتان برسانیم. ما شرایطی را ایجاد کرده‌ایم تا امکان انتخاب و خرید را به صورت اقساط فراهم کنیم. شما می‌توانید با استفاده از اعتبار خرید قسطی فروشگاه نینپو مارکت برای انجام خرید اعتباری بدون نیاز به ضامن و تنها با ارائه‌ی مشخصات و چک صیادی به نام خودتان یا اقوام درجه یک اقدام کنید و به صورت کاملا غیرحضوری در کمترین زمان از شرایط خرید اقساطی ما استفاده کنید.